Du er her: Forsiden NLA Lokalavdelingene

Norske landskapsarkitekters forening (NLA) er fagorganisasjonen for norske landskapsarkitekter med godkjent utdanning.

Les mer om faget og folkene

Finn din landskapsarkitekt
Foto: www.flickr.com

Lokalavdelingene

13.01.2016 | admin

Her finner du informasjon om kontaktpersoner i NLAs lokalavdelinger

NLA Oslo/Akershus
Max Gitenstein
 
NLA Østfold
Karsten Jørgensen, kontaktperson, karsten.jorgensen@nmbu.no, tlf: 977 59 635

NLA Hedmark/Oppland

Brit Angell Johnson, leder: brgjo@norconsult.no, tlf: 948 92 735
Oddny Gudmundsdottir, kasserer: oddny.gudmundsdottir@vegvesen.no, tlf: 942 66 882
Ingunn Agnete Lønstad, varamedlem: il@feste.no, tlf: 467 90 242

NLA Buskerud       
Frøy Walberg Sandness: froy.sandness@unionconsult.no, tlf: 454 49 715 

NLA Vestfold
Astrid Skalleberg, astrid.skalleberg@norconsult.com, tlf: 901 56 237

NLA Telemark
Tone Telnes, leder: tt@feste.no, tlf: 977 79 990

NLA Agder
Kristin J. Fløystad, leder, kristin.floystad@arendal.kommune.no, tlf: 470 79 993
Svanur Larusson, kasserer, svanur.larusson@multiconsult.no, tlf: 900 66 898

NLA Rogaland - nla.rogaland@gmail.com
Marit Mong, leder, marit.mong@multiconsult.no, tlf: 95 23 95 80
Gunn Helen Hansen: GunnHelen.Hansen@asplanviak.no
Silje Kjosavik (kasserer) SiljeS.Kjosavik@asplanviak.no
Hege T. Borsheim - sekretær

NLA Hordaland - nlahordaland(at)gmail.com
Leder: Linn Riise Handal, lh@tagarkitekter.no, tlf: 414 13 396
Kasserer: Hedvig Godvik Olsen, hedvig_olsen@hotmail.com
Styremedlemmer: Thurid Pulg, Marta Jacob, Sjur Friman Hjeltnes

NLA Sogn og Fjordane
Kontaktperson: Julie Daling, jd@nordplan.no, tlf: 994 71 748

NLA Møre og Romsdal
Liv Marit Nystad: liv.marit.nystad@orskog.kommune.no, tlf: 902 89 405

NLA Trøndelag - nla.trondelag@gmail.com
Oddveig Hovdenak, leder,
Tonje I. Hilmarson, kasserer
Katrina Ottesen Stone, sekretær
Roy Anders Hesjedal
Hans Eriksssen
Hildegunn Loraas
Jens Zeevaert
Ellen Leinonen, ellen.leinonen@asplanviak.no, tlf: 918 22 226

NLA Nordland
Åsfrid Fagervik: landark@landark.no, tlf: 926 22 556

NLA Troms
Elisabeth Pettersen, leder: elisabeth.pettersen@asplanviak.no, tlf: 452 72 968
Rakel Fredriksen, rakel.fredriksen@asplanviak.no, 918 19 261
Henriette Jordheim, henriette.jordheim@tromso.kommune.no, 976 18 239

NLA Finnmark
Anita Veiseth: anita@verte.no, tlf: 901 47 746


Norske landskapsarkitekters forening

Josefines gate 34
0351 Oslo
tlf: +47 23 33 24 60
epost: post@landskapsarkitektur.no
Alle rettigheter © Norske landskapsarkitekters forening. Gjengivelse av innhold kan kun skje når kilde oppgis.
Design: Bjørn Amund Enebo | CMS: Webscape